O Nas

Nasza firma specjalizuje się w aranżacji i organizowaniu turystyki objazdowej oraz stacjonarnejna terenie Australii, a także Nowej Zelandii. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. Działamy przede wszystkim z myślą o turystach indywidualnych, ale nasze oferty dostępne są również w  polskich biurach podroży.


Nie jesteśmy tradycyjnym biurem turystycznym oferującym masowe wycieczki. Staramy się, aby proponowane przez nas wyprawy i wycieczki do Australii i Nowej Zelandii były niezwykle i niezapomniane. Dlatego wybieramy najciekawsze, najdziksze trasy wycieczek; realizujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne programy, tworzymy kameralne grupy. Stale wymyślamy nowe kierunki wypraw i przeróżne, niecodzienne formy ich realizacji. Staramy się w nich łączyć przygodę i relaks, czyli to, co jest najważniejsze podczas wakacji. Turystom zapewniamy nie tylko świetna zabawę, ale i bezpieczeństwo podczas całego pobytu.


Możemy zabrać Cię wszędzie: na czerwone bezdroża środkowej Australii, gdzie w blasku zachodzącego słońca zobaczysz zmieniające się barwy słynnej góry Uluru. W podwodny świat Oceanu Spokojnego, gdzie pośród milionów kolorowych rybek i żółwi morskich będziesz podziwiać niepowtarzalne koralowce najpiękniejszej na świecie Wielkiej Rafy Koralowej. Na zapierającą dech wspinaczkę po przęsłach majestatycznego Sydney Harbour Bridge. Na rafting rzeką Rangitata lub kąpiel w gorących źródłach w krainie wiecznie zielonych lasów i gejzerów Nowej Zelandii. Możesz razem z nami nakarmić kangury, pogłaskać urocze misie koala, spróbować dogonić emu, obejrzeć z bliska ptaka nielota – kiwi - lub pokochać i zapamiętać na zawsze smak krewetek królewskich z Darling Harbour. Zdecyduj sam.

Wybierz jedną z zaplanowanych przez nas wycieczek lub sam wymyśl swoją wymarzoną trasę po Australii albo Nowej Zelandii, a my ją zrealizujemy. Znajdziemy dla Ciebie także idealne miejsce do wypoczynku i relaksu, jeśli zdecydujesz się spędzić urlop na australijskim wybrzeżu. Wszystko to zrobimy dla Ciebie w bardzo rozsądnych cenach. Porównaj nasze oferty z propozycjami innych biur i dołącz do grupy naszych stałych turystów, którzy zafascynowani niesamowita urodą Antypodów i oferowanymi przez nie atrakcjami, wracają do nas co sezon. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, zadzwoń, lub napisz do nas. Skontaktujemy Cię z tymi, którzy już wyprawili się z nami w podróż. Opowiedzą Ci o swoich wrażeniach. Pokażemy Ci zdjęcia z podroży i pomożemy zaplanować wyprawę Twoich marzeń.


Zapraszamy!